O nas

O nas

Firma PHU Sympatia zajmuje się sprzedażą telefonów komórkowych, akcesoriów do telefonów komórkowych – ładowarki, etui, kabury, pokrowce, folie zabezpieczające ekran oraz szkła hartowane, różnego rodzaju sprzętu RTV. Umożliwiamy rejestracje kart SIM z sieci (Play, Plus, T-Mobile, Orange, LycaMobile, Virgin Mobile, RedBull Mobile, PLUSH, Heyah, NJU, a2mobile oraz FAKT Mobile).

Prowadzimy serwis telefonów komórkowych, smartfonów i tabletów – naprawy pogwarancyjne, usuwanie blokady SIMLOCK, naprawa oprogramowania. Ponadto znajdziecie u nas najciekawsze nowinki technologiczne.

Wiedza i doświadczenie zdobyte w ciągu 20 lat funkcjonowania firmy PHU Sympatia pozwala na obsługę szerokiego grona klientów. Nasi klienci to osoby w wieku od 3 do 99 lat, z kraju i z zagranicy. Każdy z nich znajdzie u nas coś dla siebie i zawsze wychodzi zadowolony.

Nasze przedsiębiorstwo istnieje, aby wraz z rozwojem nowych technologii telekomunikacyjnych pomagać klientom w doborze sprzętu z bardzo szerokiej gamy produktów wypuszczanych co chwilę na rynek. Nasz cel to zaspokojenie potrzeb wszystkich odwiedzających nas klientów od sprzedaży akcesoriów do skomplikowanych napraw, tak aby każdy wracał do nas z uśmiechem na twarzy.

Jesteśmy do państwa dyspozycji 6 dni w tygodniu (poniedziałek-piątek) od 10:00 do 17:00 oraz w soboty w godzinach od 10:00 do 14:00.

Ponad 30 lat doświadczenia

Wśród najnowocześniejszych urządzeń, w naszej ofercie figurują również produkty sprzed ponad 20 lat, być może znajdziesz u nas ładowarkę, bądź etui do telefonu który swoje lata świetności ma już dawno za sobą.

Jest wiele rzeczy, które wyróżniają Sklep Sympatia od wielkich supermarketów. Sympatyczne i fachowe podejście do każdego klienta osobno jest doceniane przez tysiące osób. Wiele opinii o nas można przeczytać na platformie Google Maps.

Godziny otwarcia

Poniedziałek-piątek: 10:00-17:00
Sobota: 10:00-14:00
Niedziela: Zamknięte

Telefony

Telefon stacjonarny: +48 86 216 25 70
Dział sprzedaży: +48 500 600 500
Naprawy i serwis urządzeń: +48 888 640 641

Znajdź nas

Mapa

Skontaktuj się

Masz jakieś pytanie?

Możesz skorzystać z formularza znajdującego się z prawej strony by skontaktować się z nami.

Jeśli zależy Ci na szybkiej odpowiedzi – wyślij do nas wiadomość przez Messenger lub zadzwoń na jeden z numerów podanych w stopce strony, możesz też wysłać wiadomość bezpośrednio na adres e-mail.

W sprawach napraw i serwisu urządzeń prosimy jednak o kontakt na numer telefonu: +48 888 640 641

Porozmawiajmy


    Proszę podać swoje imię.


    Proszę podać prawidłowy adres email.


    Proszę podać temat.


    Proszę wprowadzić swoją wiadomość.