Sklep Sympatia

O nas

O firmie

Sympatia

 

Firma PHU Sympatia zajmuje się sprzedażą telefonów komórkowych, akcesoriów do telefonów komórkowych – ładowarki, etui, kabury, pokrowce, folie zabezpieczające ekran oraz szkła hartowane, różnego rodzaju sprzętu RTV. Umożliwiamy rejestracje kart SIM z sieci (Play, Plus, T-Mobile, Orange, LycaMobile, Virgin Mobile, RedBull Mobile, PLUSH, Heyah, NJU oraz FAKT Mobile).

 

Prowadzimy serwis telefonów komórkowych, smartfonów i tabletów – naprawy pogwarancyjne, usuwanie blokady SIMLOCK, naprawa oprogramowania. Ponadto znajdziecie u nas najciekawsze nowinki technologiczne.

 

Wiedza i doświadczenie zdobyte w ciągu 20 lat funkcjonowania firmy PHU Sympatia pozwala na obsługę szerokiego grona klientów. Nasi klienci to osoby w wieku od 3 do 99 lat, z kraju i z zagranicy. Każdy z nich znajdzie u nas coś dla siebie i zawsze wychodzi zadowolony.

 

Nasze przedsiębiorstwo istnieje, aby wraz z rozwojem nowych technologii telekomunikacyjnych pomagać klientom w doborze sprzętu z bardzo szerokiej gamy produktów wypuszczanych co chwilę na rynek. Nasz cel to zaspokojenie potrzeb wszystkich odwiedzających nas klientów od sprzedaży akcesoriów do skomplikowanych napraw, tak aby każdy wracał do nas z uśmiechem na twarzy.

 

Jesteśmy do pastwa dyspozycji 6 dni w tygodniu (poniedziałek-piątek) od 10:00 do 18:00 oraz w soboty w godzinach od 9:00 do 14:00.